Herbalife Danışma & Sipariş Hattı

   0536 846 97 05

ÜYE OL / GİRİŞ YAP

 
 
 
 

HERBALİFE ÜRÜNLERİ

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

İYİ BESLEN İYİ YAŞA

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Kiloyu tekrar alırmıyız ?

kilo ile ilgili görsel sonucu

Bu soruyu sık, sık duyar olduk.Ürünleri kullanmak istiyorum, ancak bırakınca kilo alırmıyım?

Bizde, Bu gün bu konuyu sizler için yazamaya karar verdik. 
kilo alma ve kilo verme tamamen beslenme kaynaklı bir sorundur. genetik durumlar, bir takım hastalıklar ve kullanılan bazı ilaçlar istisna.  vücuda giren kalorili vücudun harcadığın enerjiden az ise kilo verirsiniz. harcadığınız enerjiden fazla ise kilo alırsınız. harcadığınız enerjiye eşit ise kilonuzu korursunuz.
Tüm kilo verme yöntemlerinde, kilo verdikten sonra kilo koruma proğramı yapmanız gerekir. kilo koruma proğramı yapmazsanız, doğal olarak, hızlı bir şekilde eski kilolarınıza dönersiniz. 
kilo koruma proğramı şudur; eski kilorınızı beyninize unutturmanız gerekiyor. Eğer unuturmazsanız beyniniz bedeninizi eski kilolara hızlı bir şekilde çıkarır. 
Kilo koruma yaptıktan sonra kilonuz sabitlenmiş olur. yeme içmenize birazcık dikkat  ederseniz ömür boyu kilolarınızı korumuş olursunuz.Yani istediğiniz kiloyu kaç ay verdiyseniz o aylar kadar  shaki günde tek öğün alıyorsunuz .buda sizin kilonuzun almamasını sağlıyor.Ama değil herbalife ürünleri kullanmayı ne yaparsanız yapın Diyet,spor,akupunktur,dukan yapın yediklerimizin porsiyonları fazlalaştırırsak hiç bir şey önüne geçemez.Bunuda iyi bilmemizde yarar var. !

 

herbalife'nin tarihi

Küçük yaşta  Diye Bildiği Kişinin Öz Babası Olmadığını Öğrendi Bunalıma Girdi Amerika'da Çocuk Esirgeme Kurumu Gibi Bir Yerde Kaldı 18 Yaşına Kadar HayattakiTek Varlığı Annesi Ve Anneannesiydi en büyük hayali annesine kavuşmaktı ve birgün bi haber geldi annesi diyet ilaçlarından ölmüştü Hayattaki Tek Dayanağı büyükannesi Kalmıştı Sonra Tibet Bölgesine Gitti İnsanlar Zayıflamak Uğruma Ölmemeli Diye Araştırma Yaptı 19 Yaşında Amerika'ya Geldi Ve Bir Şirket Kurdu Kapı Kapı Shake Satmak İçin Dolaştı 1 Ay Boyunca Günde 100 lerce evin kapısını çalmasına rağmen Shake satamadı bana inanın bunu yerseniz kendinizi çok sağlıklı hissedeceksiniz Dedi ilk Zaman'larda pek başarılı olamadı işi anlattı insanlara bu işten para kazanan batmı dediklerinde sen bana inanırsan ben senden kazanıcam Dedi ve o sokak arasındaki ofisinde bile Dünyanın Beslenme Alışkanlıklarını Değiştiricem Dedi İnsanlar onla alay etti o vazgeçmedi şirketi 10.Yılında Amerika Hükümetinin Karalama Çalışmalarından dolayı kapandı o Distribütörlerinin Maaşını Cebinden Ödedi Sonra Amerika Özür diledi ve bu ürünler bugüne kadar da bugünde sağlıklıdır Dedi ve Bu Ada'm 35 Yaşına Geldiğinde dünyanın  16. zengini oldu .Kurduğu Şirket Burger King'in 5 Katı Ciro Çeriven Türkcell'in 3 Katı Bir Şirket Oldu Bu Şirket Herbalife Doğal beslenme şirketidir.

mark hughes ile ilgili görsel sonucu  herbalife nin kurulması ile ilgili görsel sonucu

BİLMEK istedikleriniz

DENGELI BESLENME NEDIR ?

Bilimsel açidan insanin büyümesi, gelismesi, saglikli ve üretken olarak hayatini sürdürmesi için gerekli besin ögelerinin yeterli ve

dengeli bir biçimde vücuda ali nmasi olarak tanimlanabilir. Beslenme hiçbir zaman karin doyurmak anlamina gelmemelidir. Besin ler çok çesitlidir ve her çesit besin in bilesiminde degisik miktarlarda "besin -ögesi" dedigimiz kimyasal moleküller bulunur. Besinler vücuda alindiktan sonra besin ögelerine parçalanir ve vücutta öyle kullanilirlar. Insanin gereksinim duydugu bu besin ögeleri;

- Proteinler,
- Karbonhidratlar,
- Yaglar,
- Vitaminler,
- Mineraller,
- Su'dur.

Devamını oku: BİLMEK istedikleriniz

BİLMEK istedikleriniz...

BİLMEK istedikleriniz...

Formül 1 Besleyici Shake Karışımı

   Formül 1 Besleyici Shake Karşımı Nedir?

C   Herbalife Shake, kilokontrolve sağlıklı beslenme için kullanılan temel bir üründir. halk arasında mama olarakta bilinir. ticari ismi herbalife formül bir dir. içerinde vücudu besleyen temel gıdalrı barındırmaktadır. düşük kalorilidir.

   Formül 1 Besleyici Shake Karşımı'nı ne için kullanabilirim?

C    Herbalife formül kilo aşağı kontrol, kilo yukarı kontrol, sağlıklı kahvaltı ve gıda takviyesi olarak kullanlılabilir. düşük kalorili olması ve besleyici bir formülesyonla imal edildiği için alabilecğimiz idel bir oğündür.

   Formül 1 Besleyici Shake Karşımı kimin içindir?

C    Herbalife formül 1 kendini iyi hissetmek isteyen herkes kullanabilir. başta sağlıklı beslenme olmak üzere kilo aşağı kontrol, kilo yukarı kontrol  yapmak isteyenler kullanabilir.ürün sonuç garantilidir.

   Öğünler arasında açlık duyarsam ne yemeliyim?

C    Enerji seviyelerini korumaya yardımcı olan gıdaları tüketin ve kalori açısından zengin, besin açısından fakir öğün arası atıştırmalarından uzak durun. İyi birer seçenek olarak meyveyi deneyebilirsiniz. Elma, armut, kaysı, incir gibi meyvler ara öğünlerde sisi destekleyebilir.

Devamını oku: BİLMEK istedikleriniz...

HERBALİFE'I KEŞFEDİN


  Herbalife ürün sipariş:0536 846 9705 
 
Herbalife ürün sipariş:0545 540 0447
   Kapıda Ödeme İmkanı
  Ücretsiz Bilgi için sizi arayalım
  Kullanıcı Yorumları
 
1 2 3 4 5
 

7/24 SİPARİŞ HATTI 0536 846 97 05

SON YAZILAR

BAĞIMSIZ DİSTRİBÜTÖR

Yetkili

0536 846 97 05

0545 540 04 47

 

abdulkadirercan1@gmail.com