Herbalife Danışma & Sipariş Hattı

   0536 846 97 05

ÜYE OL / GİRİŞ YAP

 
 
 
 

HERBALİFE ÜRÜNLERİ

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

İYİ BESLEN İYİ YAŞA

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Kişisel Bakım

BİTKİ BAZLI CİLT VÜCUT SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ

CILT VUCUT SAC BESLENMESI BAKIMI

Hava sıcaklığındaki aşırı değişimler cildin doğal nemini kaybetmesine, kuru, donuk ve mat bir görünüm almasına sebep olur. Bu nedenle cildinize hem içten (doğru beslenme ve su içme) hem de dıştan (yüksek kaliteli cilt ve vücut bakım ürünleri) en iyisini sunarak bu sorunları kontrol altına alabilirsiniz. 

Özellikle kış aylarında, dışarıdaki soğuk ve rüzgarlı hava ile iç mekanlardaki nem, yüz ve boyun bölgenizdeki narin cildinize zarar verebilir. Hava durumu cilde ve saçlara çok zararlı olabilir ve çoğunlukla da saçların donuk ve kuru, yanak ve ellerin de çatlak görünmesine yol açabilir. Sunduğumuz cilt ve vücut beslenmesi (cilt ve vücut bakım seti) ürünleri, cildinizin, vücudunuzun ve saçlarınızın beslenmesine olanak tanır, bir yandan kuruluklarını giderirken diğer yandan da sağlıklı görünmelerine yardımcı olurlar.

Göz çevresindeki hassas cildin bakımından, kırışıklıkları önlemeye yardımcı gece kremlerine, peeling etkili temizleyici kremlerden, nemlendirici maskelere kadar geniş ürün yelpazemiz içinden, evden bakımı yeniden keşfedebilirsiniz. 

Cilt ve vücut bakımında uzun yıllardır Aloe bitkisine nemlendirici ve canlandırıcı özellikleri nedeniyle bir mücevher gözüyle bakılmıştır. Cilt ve vücut beslenme ürünlerimizden bazılarındaki Aloe ürünleri, bu bitkinin faydalarını cildinize ve saçlarınıza katmayı amaçlar. Bu kapsamda saçlarınızı canlandırmak ve kaybettiği nemi geri kazandırmak saç bakım kremi ve şampuanlarımız ile basitçe sağlanmaktadır. 

Cildimiz ve saçlarımızın mevcut durumu yediğimiz ve içtiğimiz gıdaların bir yansımasıdır. Cildimizin ve saçlarımızın dıştan sağlıklı bir görünüme sahip olmaya devam etmeleri için, içten de beslemek gerekir. Bununla birlikte yeterli miktarda su içmek ve cildi nemli tutma bilincine sahip olmak çok önemlidir.

Cildiniz canlılığını vücudunuzun içinden alır; dolayısıyla sağlıklı dengeli öğünler ile beslenmek önemlidir. Vitamin ve mineraller cilt hücrelerinin yenilenmesinde ve cilt sağlığının korunmasında önemli rol oynarlar.

Vücut için gerekli yağ asitleri (EFA'lar) cilt renginin gelişmesine ve cilt kuruluğunun azalmasına yardımcı olabilir. EFA eksikliğinin en sık görülen belirtisi kuru cilttir. Sunduğumuz iç beslenme gıda takviyeleri kuru cildin giderilmesine yardımcı olur.

 

Evet, sizlere cilt ve vücut beslenmesi için yapabileceklerimizden bahsettik.
 
Haydi, Hemen, Şimdi bizimle irtibata geçin !!! Unutmayın;
Geleceğiniz SİZİN verdiğiniz kararlarla şekilleniyor...

HERBALİFE'I KEŞFEDİN


  Herbalife ürün sipariş:0536 846 9705 
 
Herbalife ürün sipariş:0545 540 0447
   Kapıda Ödeme İmkanı
  Ücretsiz Bilgi için sizi arayalım
  Kullanıcı Yorumları
 
1 2 3 4 5
 

7/24 SİPARİŞ HATTI 0536 846 97 05

SON YAZILAR

BAĞIMSIZ DİSTRİBÜTÖR

Yetkili

0536 846 97 05

0545 540 04 47

 

abdulkadirercan1@gmail.com