Herbalife Danışma & Sipariş Hattı

   0536 846 97 05

ÜYE OL / GİRİŞ YAP

 
 
 
 

HERBALİFE ÜRÜNLERİ

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

İYİ BESLEN İYİ YAŞA

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

HERBALIFE Nedir Ne Değildir ?

* Bir ilaç değildir.
* Bir diyet değildir.
* Hayvansal ve katkı maddesi katkı maddesi yoktur.
* Doğal ve bitkisel kaynaklidir.
* Tarım ve Köy işleri Bakanlığından onaylıdır.
* Etiket kuralına uygundur.
* Aşırı doz kuralına dahil değildir.
* İştahı kontrol eder ve ayarlar.
* Herkes kullanabilir.
* Her insanin gereksinim duyduğu maddeleri içerir.
* Kilonuzu AŞAĞIYA veya YUKARIYA formda kontrol edebilirsiniz.
* Hiçbir yerde satılmaz. Sadece bağımsız HERBALIFE distribütör lerinden elde edilebilir.
* Parayla satın alabileceğiniz en ekonomik ve sağlıklı besin maddesidir.
* Tüketici koruma yasası doğrultusunda 30 gün içinde para iade garantisi vardır.

Etiket : Herbalife nedir? herbalife ürünleri nedir?, hörbilayf nedir? hörbilayf ürünleri nedir? herbal nedir?, herbalürünleri nedir

Herbalife ile farkı hissedin cümlesini açmak istiyorum.

Herbalife ile farkı hissedinKimler; Sabahleyin uyanır uyanmaz, yataktan kalkmak ister ?

Kimler; Gün boyunca enerjisinin tükenmediğini hisseder ?

Kimler; Dengeli beslenerek kilo kontrolü yapmak ister ?

Kimler; Daha iyi bir sindirim sistemi ile yaşamak ister?

Kimler; Bağışıklık sisteminin güçlenmesini ister ?

Kimler ; Vücudundaki toksini en kolay şekilde atmak ister?

Kimler; Saçlarının hiç kepeksiz,daha gür,daha parlak olmasını ister ?

Kimler; Işıldayan sıkı ve temiz bir cilt ister?

Kimler ; Zihninin ve algılamasının gün boyu açık olmasını ister ?

Kimler; 60 yaşındayken 35 gözükmek ister ?

Kimler; Fit görünmek ister ?

Kimler; Sıradışı olmak ister ?

Kimler; Marka olmak ister ?

Kimler; Doğru beslenme vizyonuna sahip olmak ister ?

HERBALIFE ÜRÜNLERİ İLE TÜM BU FARKLARI HISSETMEK MÜMKÜN..

HERBALIFE ZARARLARI VAR MI DIR? ZARARLARI YAN ETKSİ NELERDİR?

herbalife zararları, herbalife yan etkileriNormalde bu soruyu herhangi bir Herbalife ye gönül vermiş bir Distribütöre sorduğunuz takdirde alacağınız cevap tatlı bir tebessümle; ne kadar süredir ürünleri kullandığını, ailesinde kimlerin ürünleri yediğini size anlatacaktır. Hayır, zararlı değildir cevabını vermeyecektir. Sorunun cevabı zaten hikayesinin içinde saklıdır. Çünkü şirket misyon ve değerleri, tamamen kar elde etmekten ziyade hem sağlık anlamında hem de sunduğu iş frrsatı anlamında yaşamları değiştirmek. Misyon bu olunca tabi ki Herbalife Distribütörü olduğun zaman öncelikle temel felsefe şudur; Başkalarının hayatlarını değiştirmek için önce kendi hayatını değiştirmelisin.Bu şu anlama gelir ki yani sağlıksa önce sen, iş fırsatı veya zenginlikse önce sen. Yani Hiçbir Herbalife Distribütörü ürün kullanmadan işi yapmaz. Daha doğrusu yapamaz. Çünkü dürüstlük felsefesi üzerine işleyen bir sistemi var. Yeni işe giren bir kişiye ilk gösterilen odur. Ürünü nasıl satacağından önce ürünü nasıl kullanacak o öğretilir.Klasik ticari faaliyetlerden farklı olarak kullanmadığın ürünü satamazsın, satmamalısın. Çünkü ürün sonuçları ve kişiye verdiği hisslerle çalışır şirket. Distribütör ürünü önce kendisi kullanarak sonucunu ve hissiyatını oluşturacak ki karşısına da anlatabilsin. işin temelinde müşteri takibi yatar ki bu da önemli bir noktadır.

Memnun müşteri tabanını oluşturarak hem ürünü marka yapmak hem de referans yöntemiyle geniş çevreler ulaşmak. Bir Distribütör, kişiler hangi amaçla kullanırlarsa kullansınlar ürünü iyi tanır ve sonuçlarını bilirse o kişiye danışmanlık yaparken zorlanmaz. Bunun içindir ki ürünü tanımak ve sağlık ve iyi görünüm anlamında donanmak için ürünleri kullanır. Ve konuşurken sonuçlarını söylerken samimi ve yaşadığı için etkili olur. Çünkü insanlar ne aldıklarının bir önemi yok ve kimden aldıklarının bir önemi yok. Önemli olan güven duygusu. Ayakkabı bile alsa ki tezgahtarın tutumunu güvenli bulmuyorsa o mağazadan alışveriş yapmadan çıkar. Herbalife içinde aynı durum söz konusu. iyi bir satıcı olabilir, bir defaya mahsus satabilir ama ürünler, uzun vadede ihtiyacımız olan ve yaşam tarzı beslenme tarzı haline gelmesi gereken ürünler. ikinciye o kişiye güven vermemiş ise satışını yapamaz. Ürün kadar önemli iþi yapan kişilerin güvenilir olması. Çünkü insanlar karşısındaki insana güvenir ve inanırlarsa karar verirler bir şey satın almaya. Karşısına güven vermesi için ürünleri çok iyi tanıması gerekir. Ürünleri tanımanın yolu da onları kullanmaktan geçer.Herbalife’ ın zararları var mı? Herbalife yan etkileri nelerdir? Verilecek en güzel cevabı verelim. 2003 5 Ağustostan beri ürünleri kullanıyorum. ilk kullanmaya başladım 3 ayda 12 kg aşağı kontrol ettim. Daha sonra uzun yıllar sağlıklı kalmak, enerjik olmak ve genç yaşlanmak adına ürünleri hiç bırakmadım. Her Allahın günü mutlaka ürünlerden en az bir ya da birkaçını kullandım. İç ve dış beslenme ürünlerinin tamamını. Daha sonra evlendik hamileliğim döneminde de bu benim tercihim olarak ek besin olarak hem bebeğim hem kendim için ürünlerin bana uygun olanını kullandım. Mesela omega3 Herbalife line bebeğimin beyin gelişimi için hiç bırakmadım. Doğumdan sonra da tam 21 kg aşağı kontrol ettim. Eşim kullanıyor kızım 21 aylık Omega3 Herbalife line ve Herbal Aloe Konsantre içeceğine bayılıyor. Eşim, shake F1 Besleyici Karışım Halk dilinde (mama) olarak yerleşmiş içeceğe hayran. Benim 8 yıl oldu tüm ürünler bebeğim gibi hepsini seviyorum. Ve ömrümüzün yettiği yere kadar ailece ürünlerle besleneceğiz.


Şimdi benim gibi ürünlerle uzun yıllar beslenen kişilere bu soruyu sorduğunuz zaman, şunu düşünmenizi istiyoruz. Hangi para hangi servet kendi sağlığımızı riske atmaya değer. Hani onu da bıraktık hangi anne ve baba bebeğinin sağlığını umursamaz. Burada þu akla gelebilir ki gelmeli de siz yani bizler tıbbi anlamda otorite misiniz? Yani bilim adamı, yada doktor, yada diyetisyen misiniz? söylediklerinizi dikkate alarak Herbalife ’ın zararları nın ve yan etkisi nin olmadığı hususunda güven duyalım. Doğru bizler otorite değiliz, hekimde değiliz. Ama şirket olarak Herbalife nin gerçeklerine yani, ürünleri hazırlayan bilim adamlarına baktıığımızda artık bizim otorite olmamıza gerek kalmıyor. Şu anda 73 ülke ve çok yakında bir sürü ülke daha açılacak. Yani hiçbir ülke vatandandaşını sağlığını riske atacak hiçbir oluþuma hele ki bu bir gıda ise ve ithal ise onay vermez. Her girdiği ülkenin ilgili bakanlıkları tarafından onay verilmiş ek gıda takviyeleri.

Bizler beslenme ve yaşam tarzımıza Herbalife ürünleri ni soktuk ve gerçekten dünyanın en kolay hazırlanan, leziz yemekleriyle beslendiğimiz için çok mutluyuz.Her gün yeni bir başlangıçtır. Hayırlı başlangıçlar.

HERBALİFE FİYATLARI

Herbalife ürünleri fiyatlarıHerbalife sürekli gelişiyor her alanda Herbalife çalışmaları son hızı ile devam ediyor. Herbalife merkez den yeni bir açıkla geldi bunda sonra Herbalife fiyatları online sistemlerde gözükmeyecek. ilk duyduğumda bir anlama vermemiştim. Hemen telefona sarıldım Herbalife merkezi aradım. Yetkilerin yaptığı açıklama gerçekten çok tatmin edici oldu. Herbalife Fiyatları gözükmemesini sebebi birebir kişisel kontak sağlayarak distribütörleri müşteri takibine zorlayarak sonuç aldırmak. birde Herbalife fiyatları üzerinde rekabeti önlemek. Haksız rekabeti bir nebze olsun önlemenin bir yolu dediler. İşte Herbalife farkı bu dedim kendi kendime. Çünkü biz sonuç aldırıyoruz.

İnsanlara ürün değil sonuç satıyoruz. Ürünlerimiz sonuç garantilidir. Üstelik Danışamanlık bedavadir. takibi ücretsiz yapıyoruz. Herbalife bu gün bir dünya markası olansının altında yatan sebep budur.

Etiketler: Herbalife fiyatları, Herbalife fiyat listesi, Herbalife fiyat

NEDEN HERBALIFE? NEDEN ŞİMDİ?

neden herbalife neden şimdi içinde bulunduğumuz yüzyıla baktığığımızda olumlu ve olumsuz birçok gerçeklerle iç içe yaşadığımızı göreceğiz. Bu yüzyılın getirmiş olduğu yenilik ve konforun yanında aynı zamanda sağlığımızı tehdit eden birçok tehlikelerinde olduğunu görmekteyiz.

Teknoloji bizim bile takip edemeyeceğimiz, yetişemeyeceğimiz bir hızla ilerlemekte ve yaşam şartlarımız, konforumuz bir 50 yıl öncesine kıyasla çok daha lüks sayılabilecek şekilde güzelleşirken yani her şey daha iyiye ve daha kolaya giderken bir problem ortaya çıkmaya başlıyor. O da her gün yaşam Standard çizelgemiz yükselirken, o eğri aşağı doğru inmekte ve maalesef biz yeterince bu durumu değiştirme gücüne sahip olamıyoruz. Bu da SAAĞLIĞIMIZ. Herkes şunu ister; hasta olmamak, geç yaşlanmak, enerjik olmak, güzel görünmek yani kendinden mutlu olma hali. Bunu kim istemez? Herkes ister. Kim yaşlanınca dimdik ayakta veya torunlarıyla bisiklete binmek,top oynamak ister? Herkes!kim daha uzun yaşamak ister? Herkes. Peki her şey bu kadar güzel gelişirken, tüm ilim ve bilim insanlığın faydasına çalışırken, neden dünyada ömür yaşı kısaldı, neden artık her geçen gün adı sanı duyulmayan hastalıklar ortaya çıktı, neden eskiden kimse bilmezken şimdi bin bir çeşit kanser türleri ortaya çıktı veya neden kalp ve damar hastalıkları yirmili yaşlara indi. Veya anne karnında neden insanlar Şeker hastası olarak dünyaya gözlerini açıyor? Bunları hiç düşündünüz mü?

Uzmanlar şunu söylüyor, %8 genetik, %22 diðer etkenler ve sıkı durun %70 beslenme. Çok yüksek bir oran. Nedir bu oranlar. Hastalıklara yakalanma sebeplerimiz. Yani genetik bildiğimiz bir çok hastalığın sebebi yanlış ve eksik beslenme. %70 bir oranla yani beden ve ruh kalitemizi biz etkiliyoruz. Yani iyi olmakta bizim elimizde hasta olmakta bizim elimizde. Diyeceksiniz ki nasıl bizim elimizde? Yediğimiz içtiğimiz her şey ortada. İlaçlama, gıda katkı maddeleri, hormonlar, olumsuz nakliye koşulları, kimyasal gübreler saymakla bitmez. Doğru artık eski kalitede meyve ve sebze bulamıyoruz. Eski kalitede ekmek yiyemiyoruz. Domatesler eskisi gibi kokmuyor, salatalık kesildiği zaman kokusu eve yayılmıyor, et ürünlerine artık değinmek bile istemiyoruz. 16 günde yetişen tavuklar, ne olduğu belli olmayan kırmızı etler. Peki ne yapacağız bu şartlar altında. Organik beslenme katkısız doğal gıdalar yeme imkanımız yok maalesef. O zaman kaderimize razı olup biraz dikkat ederek yaşamaya devam edeceğiz? Evet yapacaklarımızıb bir kısmı bu. Başka imkanımız yok. Köşedeki bakkalın ekmeğini yoğurdunu almak zorundayız veya hemen yanındaki manavdan muhteşem görünen al beni diyen ilaçlı meyve ve sebzeleri alıp evimize götürüp çoluk çocuğumuzu zehirleyeceğiz.

Yukarıda biraz karamsar bir tablo çizdik ama günümüzün gerçekleri bunlar. Ne yapmamız gerekiyor sorusuna uzmanlar şu cevabi veriyorlar. EK GIDA TAKVIYELERI KULLANMA ZORUNLULUĞU. Yani mutlaka güvenilir bir şirketin bitkisel ek gıda takviyelerinden kullanmamız gerekiyor. Antioksidan almamız gerekiyor, omega3 yağ asidi almamız gerekiyor, protein ağırlıklı beslenmemiz gerekiyor, az kalorili fakat besin değeri yüksek gıdalar almamız gerekiyor ve günlük minimum 3lt su içmemiz gerekiyor. Bunun yanında 45
Dünyanın daha yeni anlamaya çalışıştığı veya farkında olduğu tüm gerçekleri 1980 yılında genç bir adam öngörerek Büyük bir şirket kuruyor. Arabanın bagajında başlayan ve tüm dünyanı beslenme alışkanlıklarını deðiştirmek misyonuyla yola Çıkıyor. şimdi 85 ülkede milyonlarca memnun tüketiciye ulaşan dünya markası bir Şirket haline geliyor. Ve rüya gerçek oluyor.O şirket HERBALIFE .”HASTA OLMADAN SAĞLIĞI YAŞLANMADAN GENLİĞİ”

Herbalife Ürünleri, iyi yaşam, sağlıklı kalma, fit kalma, sporcu beslenmesi, enerji, ideal kahvaltı, protein yani vücudun ihtiyacı olan başta protein olmak üzere vitamin ve mineral, ve diğer besinleri öğün başına vererek düşük kalorili beslenme. Ve kilo kontrolü. Sağlıklı kalmak için yediklerimize dikkat etmenin yanında en önemli çözüm HERBALIFE ÜRÜNLERİ. Çözümün bir parçası olacağınızı ümit ediyoruz.

Saygılarımızla
Filiz ŞAHİN


HERBALİFE ÜRÜNLERİ KULLANLARA, NEDEN BOL SU İÇMESİ ÖNERİLİYOR?


Ürünler su bazlıdır. yağ bazlı değilidir. ürünler suda çözündüğü için, bol su içmek sonuç almanızı kolaylaştırır. zaten sağlıklı bir insan sağlığını koruması için günde en az 2,5 lt su içmelidir. bol su içmek vücudu arındırır, kilo kontrolü sağlar, dolaşım sitemini rahatlatır. Prof dr ibrahim Adnan Saraçoğlu su yun fyadalarını anlatırken su için beyaz kan diyor.

HERBALİFE SHAKE (HERBALİFE MAMA)

herbalife shakeBir sponsor distribütörüne ilk sorduğu soru shakenizi içtiniz mi:) gerçekten distribütörler shakesiz bir Herbalife düşünemezler. Ben de shakesiz bir hayat düşünemem Herbalife deyince ilk akla gelen ürün shakedir. Hatta bir müşterimiz, beş tane Herbalife gönderimizinsiniz diyor her ürün talebinde bulunduğunda. o kişi sadece shake kullanıyor. Peki shake diğer ürünlerden farklı kılan nedir?shake temel ürün olduğu için çok önemlidir. içerinde vücudumuz için gerekli tüm makro besileri barındırıyor. Kaliteli protein içerir. Doyurucudur. Kas kütlesini besler. Enerji verir. Lezzetlidir. Saymakla özeliklerini bitiremeyiz.

Anlatmakla anlaşılmaz kullanmakla anlaılır nasıl bir şey olduğu. Herbalife Shake Beş farklı tadı var. vanilyalı shake, çilekli shake, çikolatalı shake, tropik meyveli shake ve son olarkta kurabiye kremlı Herbalife shake.

HERBALİFE'I KEŞFEDİN


  Herbalife ürün sipariş:0536 846 9705 
 
Herbalife ürün sipariş:0545 540 0447
   Kapıda Ödeme İmkanı
  Ücretsiz Bilgi için sizi arayalım
  Kullanıcı Yorumları
 
1 2 3 4 5
 

7/24 SİPARİŞ HATTI 0536 846 97 05

SON YAZILAR

BAĞIMSIZ DİSTRİBÜTÖR

Yetkili

0536 846 97 05

0545 540 04 47

 

abdulkadirercan1@gmail.com