Herbalife Danışma & Sipariş Hattı

   0536 253 91 28

ÜYE OL / GİRİŞ YAP

 
 
 
 

HERBALİFE ÜRÜNLERİ

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

İYİ BESLEN İYİ YAŞA

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

BİLMEK istedikleriniz...

BİLMEK istedikleriniz...

Formül 1 Besleyici Shake Karışımı

   Formül 1 Besleyici Shake Karşımı Nedir?

C   Herbalife Shake, kilokontrolve sağlıklı beslenme için kullanılan temel bir üründir. halk arasında mama olarakta bilinir. ticari ismi herbalife formül bir dir. içerinde vücudu besleyen temel gıdalrı barındırmaktadır. düşük kalorilidir.

   Formül 1 Besleyici Shake Karşımı'nı ne için kullanabilirim?

C    Herbalife formül kilo aşağı kontrol, kilo yukarı kontrol, sağlıklı kahvaltı ve gıda takviyesi olarak kullanlılabilir. düşük kalorili olması ve besleyici bir formülesyonla imal edildiği için alabilecğimiz idel bir oğündür.

   Formül 1 Besleyici Shake Karşımı kimin içindir?

C    Herbalife formül 1 kendini iyi hissetmek isteyen herkes kullanabilir. başta sağlıklı beslenme olmak üzere kilo aşağı kontrol, kilo yukarı kontrol  yapmak isteyenler kullanabilir.ürün sonuç garantilidir.

   Öğünler arasında açlık duyarsam ne yemeliyim?

C    Enerji seviyelerini korumaya yardımcı olan gıdaları tüketin ve kalori açısından zengin, besin açısından fakir öğün arası atıştırmalarından uzak durun. İyi birer seçenek olarak meyveyi deneyebilirsiniz. Elma, armut, kaysı, incir gibi meyvler ara öğünlerde sisi destekleyebilir.

 

 Herbalifeline

   Herbalifeline nedir ve bize nasıl yardımcı olabilir?

C    Halk arasında Herbalife omega3 da denilemektedir. Herbalifeline normalde somon, uskumru gibi balıklarda ve keten tohumu gibi bazı çekirdeklerde bulunan Omega-3 yağ asitleri içeren, yumuşak jel kapsül formunda bir gıda takviyesidir. Bu yağ asitleri Eicosapentaenoic Asit (EPA) ve Docosahexaenoic Asit'tir (DHA). Bunlar vücutta doğal olarak üretilemeyen,"iyi yağlar" olarak da bilinen vücut için gerekli yağ asitleridir (EFAs).

   Yağ sağlığımız için zararlı değil midir?

C    Tüm yağlar bizim için zararlı değildir. Beslenme düzenimizde yer vermemiz gereken bazı "iyi yağlar" da vardır. Bunlar yukarıda da belirtildiği gibi çoklu doymamış yağ asitleridir. Omega-3 yağ asitlerinin de aralarında olduğu "iyi yağlar"ın sağlık üzerinde olumlu etkileri olduğu bilinmektedir. omega-3 kalp, davar ve bein hücrelerini dostudur.

   Hem Omega-3 hem de Omega-6 almak neden önemlidir?

C    Omega-3 yağ asitleri kalp damar sağlığını korumada yardımcı olabilir. Araştırmalar Omega-3 ile Omega-6 tüketiminin ideal oranının 2:1 ve 5:1 olduğunu göstermiştir. Çalışmalar ortalama bir kişinin beslenme düzeninin Omega-6 yağları bakımından zengin olduğunu, ancak yaklaşık 1:14 ile 1:20 gibi bir ortalamayla Omega-3 yağlarının ise düşük olduğunu bulmuştur. Bu şu anlama gelmektedir: doğru dengeye kavuşmak için Omega-3 tüketimini artırmamız gerekmektedir. Günde en az üç öğün omega3 tabletlerini almamız gereklidir.

   Neden "iyi yağlar" "vücut için gerekli yağ asitleri" (Essential Fatty Acids-EFAs) olarak adlandırılmaktadır?

C    Bu yağlar önemlidir, çünkü vücut bunları kendisi üretemez, bu yüzden yiyecek kaynaklarından ya da Herbalifeline gibi kalteli bir gıda takviyesinden alınmalıdır. yaş ilerledikçe buna ihtiyaç artar.

Niteworks

   Niteworks™ nedir?

C    Niteworks™ vücudun Nitrik Oksit üretimine yardımcı olabilen temel asit ve antioksidanları içerir. Niteworks Nobel ödülü almış bir projenin meyvesidir.

   Nitrik Oksit üretimini nasıl artırabilirim?

C    Egzersiz yapmak Nitrik Oksit artırımının en kolay yoludur.

   Niteworks™ bir tedavi sağlamakta mıdır?

C    Hayır. Türk yasaları gereği, Tüm diğer Herbalife ürünlerinde olduğu gibi Niteworks™, herhangi bir hastalığın tanılanması, tedavi edilmesi veya önlenmesi amacını taşımamaktadır. Türkiye dışında bir çok ülkde hasatlık tedavi amaçlı kullanılmaktadır.

   Kimler Niteworks™ kullanabilir?

C    Özellikle 35 yaş ve üzerindeki kişiler ile aktif şekilde sporla uğraşan kişiler Niteworks™ ve Nitrik Osit seviyelerini desteklemek isteyebilirler. Bu ürünün çocuklar, hamile veya emziren kadınlar tarafından kullanılması tavsiye edilmemektedir. özlikle sporcuların kullanması gerekn ürünler başında yer alır.

Radiant C™ Ferahlatıcı Yüz Spreyi ve Vücut Losyonu

   Radiant C™ Ferahlatıcı Yüz Spreyi nedir?

C    Bir şişe dolusu tazeleyici sprey! Sıcaktan bunalmış cildinizi anında serinletir ve nemlendirir. Sıcak havada serin kalmanızı sağlayan bu özel solüsyon, su bazlıdır ve makyajınızı tazelemenize yardımcı olur. Radiant C™ serisi, cildinizi canlı tutmanıza yardımcı olan C Vitamini ile donatılmıştır. cilt için iyi bir anti oksidandır.

   Radiant C™ Vücut Losyonunu ne zaman kullanmalıyım?

C    Vücut losyonu sabahları duş aldıktan sonra kullanın ve böylece bu hafif nemlendirici losyon ile cildinizi gün boyu canlı tutun. cildinizi besler güneşe karşı korurur.

   Radiant C™ Ferahlatıcı Yüz Spreyini ne zaman kullanmalıyım?

C    Kendinizi sıcak hissettiğinizde ve serinlemeye ihtiyaç duyduğunuzda! Yüzünüzü ferahlatmak için Radiant C™ Ferahlatıcı Yüz Spreyi'ni kullanın. kullanımı kolay fiyatı herkesin alabilecği düzydedir

HERBALİFE'I KEŞFEDİN


  Herbalife ürün sipariş:0536 253 9128
 
Herbalife ürün sipariş:0541 508 5049
   Kapıda Ödeme İmkanı
  Ücretsiz Bilgi için sizi arayalım
  Kullanıcı Yorumları
 
1 2 3 4 5
 

7/24 SİPARİŞ HATTI 0536 253 91 28

SON YAZILAR

BAĞIMSIZ DİSTRİBÜTÖR

Osman Yetkil

0536 253 91 28

0541 508 50 49

0541 508 50 49

info@herbalfitbeden.com